Enexion Group

Enexion Group

Enexion Group olarak müşterilerimize stratejik sürdürülebilirlik rehberliği sağlıyoruz.

2002 yılında Almanya, Frankurt'da kurulan Enexion Group, 20 yılı aşkın global tecrübeye sahip enerji, karbonsuzlaşma (düşük karbon) ve sürdürülebilirlik alanlarında hizmet veren danışmanlık şirketi olup, Almanya dışında İsviçre, Türkiye ve Hindistan'da ofisleri bulunmaktadır.

20

+

yıl tecrübe

700

+

müşteri

1000

+

proje

Sektör Lideri Hizmetlerimiz

Enexion Group olarak, "sektör lideri" hizmetlerimiz ve "360 derece" yaklaşımımız ile müşterilerimize "Net-Sıfır Karbon Yol Haritası" , "Stratejik Sürdürülebilirlik", "Yenilenebilir Enerji Yatırım Stratejileri" ve "Enerji Maliyet ve Risk Yönetimi" konularında özel hizmetler sunmaktayız.

Türkiye'de İlkler

Türkiye'nin "ilk" "Stratejik Net Sıfır Karbon (Karbon Nötr) Yol Haritası" ve "Stratejik Sürdürülebilirlik" konularında sunduğumuz danışmanlık hizmetlerimiz ile sürdürülebilir iş modelleri oluşturmanıza katkı sağlarken, bu kapsamda müşterilerimizin avantajları doğrultusunda çözümler üretmekteyiz.

Sunduğu entegre çözümlerle iş ortaklarının, giderek karmaşıklaşan piyasa yapısında fırsatları ve riskleri konusunda etkin çalışabilme olanağı sunan Enexion Group, söz konusu hizmetler alanında Orta Avrupa ve Türkiye'de pazar lideridir. 25+ ülkede hizmet sunan Enexion Group Çin'den ABD'ye kadar dünyanın birçok ülkesinde projeler yürütmektedir.

Deneyim

+10 Yıl
+700

Müşteri

Tamamlanmış Proje

+1000

Müşteri Portföyü

1 Milyar Euro

Uluslararası Deneyim

+20 Yıl

+25 Ülkede Faaliyet

UNGC
Comminty Member
Womens Empowerment Principles
EPD

Copyright 2023 - İçerik hakları saklıdır.