Neden Enexion Group

Neden Enexion Group

Enexion Group olarak sunduğumuz hizmetlerle, stratejik sürdürülebilirlikte sektör lideriyiz.

2002 yılında Almanya, Frankurt'da kurulan Enexion Group, 20 yılı aşkın global tecrübeye sahip enerji, karbonsuzlaşma (düşük karbon) ve sürdürülebilirlik alanlarında hizmet veren danışmanlık şirketi olup, Almanya dışında İsviçre, Türkiye ve Hindistan'da ofisleri bulunmaktadır.

20

+

yıl tecrübe

300

+

müşteri

500

+

proje

+20 Yıl

GLOBALDE 20 YILI AŞKIN TECRÜBE

20 yılı aşan uluslararası bir şirket olarak Enexion Group, sanayi şirketlerine birçok "ilki" sunmuştur. Globalde edindiğimiz 20 yıla yaklaşan bilgi birikimimiz ile Türkiye'de vizyon sağlayan ilk firmadır. Global enerji piyasasında 1 milyar Euro'nun üzerindeki müşteri portföyünü yönetmekteyiz.

TÜRKİYE'DEKİ 10 YILI AŞKIN TECRÜBE

2013 yılında Türkiye'de "oyun kurucu" olarak başlattığımız operasyonlarımızı yıldan yıla büyütmekteyiz. 25'ten fazla ülkede verdiğimiz danışmanlık hizmetleri sayesinde Türk müşterilerimize maksimum kapsamda global deneyim ve know-how aktarımını sağlamaktayız. Demir çelikten otomotiv sektörüne Türkiye'nin en büyük sanayi şirketlerine hizmet sunmaya devam ediyoruz

+10 Yıl

Sektör Lideri

TÜRKİYE VE ALMANYA'DA "SEKTÖR LİDERİ"

Değişen piyasa yapısında sektöre özel fırsatları konusunda etkin çalışabilme olanağı sunan Enexion Group, söz konusu hizmetler alanında Türkiye'de ve Orta-Avrupa pazar lideridir

TÜRKİYE'DE SUNDUĞU HİZMETLER İLE "BİRÇOK İLKE" İMZA ATAN HİZMET SAĞLAYICI

Enerji maliyet ve risk yönetiminden, yenilenebilir enerji yatırımlarına, karbonsuzlaşma (karbon nötr) ve sürdürülebilirlik alanlarında Türkiye'de birçok "ilk" uygulamaya başarı ile imza attık.

+Türkiye'de İlkler

360° Yaklaşım

Her alanda 360° derece yaklaşım ile stratejik çözümler sunuyoruz.

ŞİRKETLERE ÖZEL(TAILOR-MADE) YAKLAŞIM

Müşterilerimizin talep ve beklentilerine uygun güvenilir ve esnek çözümler ile en üst seviyede, bütünleşik, ve şirketlere özel deneyim sunuyoruz.

Tailor-made Yaklaşım

Uygulamada Beraberlik

SEKTÖRDE TEORİDE DEĞİL, UYGULAMADA DA BERABERLİK

Deneyimimizi, müşterilerimiz için en uygun sonuçlar ve minimum iş yükü yaratmak adına uygulamaya dönüştürüyoruz. Müşterilerimizin faydasını en üst düzeye taşımak için 7/24 erişebilecekleri uzman bir ekip ile faaliyet gösteriyoruz.

 

Kuruluşumuzun temel ilkeleri arasında insan hakları, çevre duyarlılığı, adil/yaşanabilir çevre standartlarına olan bağlılığımız bulunmaktadır. UNGC Katılımcısı olarak, Sürdürülebilir Kalkınma Hedeflerine olan bağlılığımızı ve UNGC tarafından belirlenen 10 ilkeyi destekliyoruz.

Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi (UNGC)

B-Corp
UNGC
Womens Empowerment Principles
Comminty Member
EPD

Copyright 2023 - İçerik hakları saklıdır.